Zapisz się do newslettera
Zamknij
Newsletter
Zamawiam newsletter www.edrook.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Skontaktuj się z nami:
Telefon: 32-2176315
edrook@edrook.com

Czytaj więcej

 

Firma Fotonet i jej program edrook powstały aby potwierdzić, że wydruk fotograficzny utrzymuje swoją wartość nawet w erze cyfrowej. Utarte schematy przez lata ograniczały fotografię do pozostania w niewielkiej ramce. My wyszliśmy poza te ramy, odkrywając nowe sposoby na prezentowanie sztuki fotograficznej. 

 

Fotografia istnieje po to, aby być podziwianą, a innowacyjne rozwiązania znajdujące się w naszej ofercie udoskonaliły ten proces. Udostępnione przez nas formy pozwolą na dostosowanie zdjęć do twoich potrzeb, aby podążanie za fantazją i estetyką było prostsze niż kiedykolwiek.

 

Jeżeli twoje ściany męczą cię swoją zwyczajnością, a farba to za mało żeby nadać im charakteru, rozważ zakup tapet ściennych. Dzięki naszym usługom wygląd tapety zależy od Ciebie, a nie od sprzedawcy, jak było do tej pory.

 

Naklejki samoprzylepne i klasyczne plakaty pozwolą przystroić każde pomieszczenie, dodając mu dobrego smaku i integrując go z właścicielem.  Tym sposobem przebywanie w domu lub w miejscu pracy będzie czystą przyjemnością.

 

Osobom poszukującym nowatorskich pomysłów, proponujemy połączenie formy malarskiej i treści fotografii cyfrowej - obrazy na naturalnym płótnie canvas. To rozwiązanie, będące pomostem między dwoma rodzajami sztuki, pozwoli Ci osiągnąć zadziwiające rezultaty. Tworzenie reprodukcji malarskich nigdy nie było szybsze i dokładniejsze.

 

Firma Fotonet nie zapomniała o tradycyjnym papierze fotograficznym. Zamiast tego, poszła o krok dalej, aby swoimi możliwościami produkcyjnymi zaoferować zarówno zdjęcia wielkoformatowe jak i możliwość wykonania całej wystawy fotograficznej.

 

Wspólną cechą naszej zróżnicowanej oferty zawsze była i będzie jakość od której zależy twoja satysfakcja. Niezależnie od tego jaki produkt wybierzesz, zawsze spełnimy twoje oczekiwania co do najlepszych materiałów oraz precyzji wykonania.

 

Pamiętaj, rzeczywistość będzie szara tylko jeśli jej na to pozwolisz.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem