Zapisz się do newslettera
Zamknij
Newsletter
Zamawiam newsletter www.edrook.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Skontaktuj się z nami:
Telefon: 32-2176315
edrook@edrook.com

Filmy

 

Powiększenia wielkoformatowe są doskonałym wyborem dla ludzi którzy największe zaufanie pokładają w tradycyjnym papierze fotograficznym, jednak wymagają od niego czegoś więcej. W tym przypadku, większego rozmiaru. Znajdujący się w naszej ofercie, maksymalny format naświetlanych powiększeń wynosi 76cmx400cm. Powiększenia naświetlane są na nowoczesnej cyfrowej maszynie Durst Theta 76 CS. Bardzo dobra jakość obrazu naświetlanego przez Thetę 76 w rozdzielczości 254 ppi z ciągłymi przejściami tonalnymi, daje niezwykle dokładne fotorealistyczne odwzorowanie szczegółów obrazu na całej naświetlanej powierzchni (co odpowiada drukowi w rozdz. 1200 x 1200 dpi drukarki atramentowej). Maszyna Durst Theta 76 wykonuje wszystkie odbitki na klasycznym papierze fotograficznym o maksymalnej szerokości 76.2cm. Ta niesamowita elastyczność daje dostęp do nowych zastosowań i możliwości takich jak nowoczesne albumy cyfrowe, które cieszą się rosnącą popularnością. Stają się atrakcją dla niepowtarzalnych i indywidualnych prezentacji. Aby otrzymać jak najlepszy efekt wizualny, zdjęcia powinny być przygotowane w maksymalnej rozdzielczości 254 dpi i w formacie zdjęcia jakie ma być wykonane (np. 70x100 cm/254 dpi) minimalna rozdzielczość to 150 dpi. Akceptowane formaty plików graficznych to Tiff, JPEG, (preferowane przez nas formaty plików to JPG o niskiej kompresji i TIF). Przestrzeń barwna wykorzystywana przez urządzenie to sRGB każde zdjęcie będzie konwertowane do profilu maszyny profilem ICC.

Link do profilu ICC dla papieru fotograficznego Kodak Endura Professional .

www.fotonet.info/index.php?&action=promo25

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem