Zapisz się do newslettera
Zamknij
Newsletter
Zamawiam newsletter www.edrook.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Skontaktuj się z nami:
Telefon: 32-2176315
edrook@edrook.com

Edrook-film_płótna

 

Obrazy wykonywane są na materiale typu CANVAS o strukturze prawdziwego płótna malarskiego. Wysoką jakość druku zapewnia ploter wykorzystujący głowicę Epsona DX5 (8 kanałów – 2xCMYK) o maksymalnej rozdzielczości 1440x1440 dpi oraz farba nowej generacji składająca się z pasty pigmentowej, która została stworzona technologią nanocząsteczkową - NANOthINK. Farba nanocząsteczkowa zapewnia niezwykłe odwzorowanie kolorów oraz ich trwałość przez lata. Drewniany blejtram gwarantuje prawidłowe naciągnięcie płótna. Obrazy zabezpieczone są przed działaniem promieni UV oraz wodą. Ścianki boczne obrazu są zadrukowane, obraz prezentuje się więc znakomicie również bez oprawy w ramę. Do każdego obrazu dołączamy profesjonalne zawieszki ułatwiające powieszenie i wypoziomowanie obrazu.

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem